نگاهی به قابلیت‌های پرچمدار جدید سامسونگ؛ گلکسی نوت ۸ کجای زندگی شما قرار می‌گیرد

اما این گوشی منحصربه‌فرد برای چه کسانی طراحی شده است. واقعیت آن است که سری نوت سامسونگ از همان ابتدای معرفی در سال ۲۰۱۱ از حد یک گوشی همراه فراتر رفت. این سری طراحی شده بود تا نه تنها نیازهایی را برآورده کند که تا آن زمان پاسخی به آن داده نشده بود بلکه نیازهای معمول کاربران را هم به روش‌هایی جدید پاسخ می‌داد.

همین رویکرد باعث شد گوشی‌های گلکسی نوت سامسونگ به همراهی غیرقابل جایگزین برای کاربران تبدیل شود. اما این جمعیت بزرگ هواداران نوت هرکدام نگاه و کارکرد خود را در مورد این گوشی دارند.به همین دلیل شناخت بهتر کارکردهای متمایز و برتر جدیدترین پرچمدار این سری یعنی گلکسی نوت ۸ می‌تواند شما را در یافتن بهترین کاربرد برای همراه جدیدتان یاری کند.

یک همراه قدرتمند

اگر شما هم جزو انبوه کسانی هستید که تلاش می‌کنند هیچگاه از قافله فناوری عقب نمانند و همیشه از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار استفاده کنند، بدون شک گلکسی نوت ۸ سامسونگ گزینه اصلی شما خواهد بود. نمایشگر ۶.۳ اینچی بدون مرز، پردازنده ۱۰ نانومتری در کنار رم ۶ گیگابایتی باعث می‌شود این گوشی مناسب‌ترین ابزار برای لذت بردن از سنگین‌ترین برنامه‌ها و بازی‌ها باشد.از سوی دیگر امکان افزایش حافظه این گوشی تا ۲۵۶ گیگابایت، فضای کافی برای ذخیره همه داده‌های ارزشمند را در اختیارتان قرار می‌دهد. این قدرت چشمگیر در کنار قابلیت‌های متمایزی مانند App Pair به این معنی است که بدون کوچک‌ترین خللی در عملکرد دستگاه می‌توانید دو برنامه مورد علاقه‌تان را به صورت همزمان باز کنید. مثلا همزمان با تماشای ویدیوها، می‌توانید با دوستا‌نتان در شبکه‌های اجتماعی صحبت کنید.